Carbon Copy Cloner (CCC)

Carbon Copy Cloner (CCC) dla Mac

Twórz funkcjonalne kopie zapasowe

Carbon Copy Cloner (CCC) to darmowy program do tworzenia kopii zapasowych. Pozwala uniknąć tragicznej w skutkach utraty danych.Carbon Copy Cloner kopiuje dane z komputera, tworząc na dysku zewnętrznym klon naszego systemu operacyjnego i wszystkich... Zobacz pełny opis

Zalety

  • System można uruchomić bezpośrednio z kopii zapasowej
  • Umożliwia cykliczne kopiowanie
  • Pozwala zapisywać kopie na iPodzie

Wady

  • Nie znaleziono

Niezbędny
10

Carbon Copy Cloner (CCC) to darmowy program do tworzenia kopii zapasowych. Pozwala uniknąć tragicznej w skutkach utraty danych.

Carbon Copy Cloner kopiuje dane z komputera, tworząc na dysku zewnętrznym klon naszego systemu operacyjnego i wszystkich plików. W przypadku jakiejkolwiek awarii sprzętu, system operacyjny można uruchomić bezpośrednio z kopii zapasowej. Nie różni się on niczym od tego sprzed awarii i można z powrotem przenieść go na dysk główny komputera. Carbon Copy Cloner umożliwia także zaplanowanie automatycznego kopiowania z dowolną częstotliwością.

Program charakteryzuje się przejrzystym interfejsem. Dostępne są dwa okna w których należy wskazać co ma być kopiowane i dokąd. Można oczywiście wybrać opcję sklonowania całego dysku twardego. Carbon Copy Cloner tworzy tak zwaną kopię przyrostową. Za pierwszym razem kopiuje cały dysk, a następnie tylko nadpisuje zmiany. Z tego powodu warto wykluczyć z kopiowania katalogi, które często się zmieniają.

Utrata gromadzonych przez lata zdjęć lub innych ważnych danych bywa przykra. Carbon Copy Cloner pozwala zabezpieczyć się przed taką sytuacją i zdejmuje z użytkownika obowiązek pamiętania o okresowym wykonywaniu kopii zapasowej.

Najczęściej pobierane Mailing do klientów na mac

Carbon Copy Cloner (CCC)

Download

Carbon Copy Cloner (CCC) (OS X 10.6 - 10.9) 3.5.7

Opinie użytkowników o Carbon Copy Cloner (CCC)

Sponsorowany×